United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Suburban Shootout - Kibeszélősdi

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 10:55 pm

LuluDarling írta:

Szegényt féltem kicsit Jeweltől, de biztosan nagyon szereti a lány...én legalábbis nagyon szeretném a helyében...:lool: 
Jewel nem semmi nőszemély, de nagyon szereti Bill-t! Én igazán bírtam a párosukat! :pirul: 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:18 am

Lulu: igazán nincsmit! :heart1: 
Betty: Na az a jelenet meg végleg kicsapja a biztosítékot... meg amikor Bill kiakad azon hogy Jewel szűz.. :ehehehehe:  Tényleg nem hinné az ember!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:26 am

GwenPage írta:

Valami ilyesmi.. :vigyori:  Hát Bill néha elég sokkolt fejet vág, de nagyon szeretik egymást!
Imádom azt a jelenetet amikor Jewel le akar ugrani a tetőről és Bill megkéri a kezét *-*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 6:23 am

GwenPage írta:
Amúgy úgy tudtam Asszonymaffia a magyar címe.. Ezek szerint tévedtem?
Én valahol ezt olvastam, de akkor lehet, hogy ott írták rosszul. Mindjárt utána keresek és átírom!
Szerk: Átírtam, köszi, hogy szóltál! :heart1: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:37 am

Amúgy úgy tudtam Asszonymaffia a magyar címe.. Ezek szerint tévedtem?
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:36 am

LuluDarling írta:

Akkor asszem Jewel liliomot tipor...kis Drágám...biztosan rémisztő lehet...:bruhaha: 
Valami ilyesmi.. :vigyori:  Hát Bill néha elég sokkolt fejet vág, de nagyon szeretik egymást!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:20 am

Bettyke94 írta:

Nyugi, Jewel imádja őt, csak ő egy belevaló csajszi amíg Bill kicsit félénk, de ettől lesz a történet vicces :)
Akkor asszem Jewel liliomot tipor...kis Drágám...biztosan rémisztő lehet...:bruhaha: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:11 am

LuluDarling írta:

Szegényt féltem kicsit Jeweltől, de biztosan nagyon szereti a lány...én legalábbis nagyon szeretném a helyében...:lool: 
Nyugi, Jewel imádja őt, csak ő egy belevaló csajszi amíg Bill kicsit félénk, de ettől lesz a történet vicces :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:07 am

GwenPage írta:

Még leírva is oltári... aztán amikor a pap gúvadt szemekkel néz, az a fej, amit szegény Bill vág.. :bruhaha: 
Szegényt féltem kicsit Jeweltől, de biztosan nagyon szereti a lány...én legalábbis nagyon szeretném a helyében...:lool: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:02 am

Bettyke94 írta:
A gyóntatós jelenet lényege az, hogy Jewel és Bill ott találkoznak és beülnek ugye egymással szemben. Jewel már nagyon szeretné csinálni Billel azt a bizonyos dolgot és ezt
ecseteli Billnek. Majd még mielőtt a srác reagálhatni Jewel kimegy és a lány helyére beül a pap, amit ugye Bill nem vett észre ezért azt mondja hogy ő még nem áll készen arra hogy szexeljenek. A pap meg hát kicsit furcsállta a bejelentést :vigyori: 
Még leírva is oltári... aztán amikor a pap gúvadt szemekkel néz, az a fej, amit szegény Bill vág.. :bruhaha: 
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:55 am

A gyóntatós jelenet lényege az, hogy Jewel és Bill ott találkoznak és beülnek ugye egymással szemben. Jewel már nagyon szeretné csinálni Billel azt a bizonyos dolgot és ezt
ecseteli Billnek. Majd még mielőtt a srác reagálhatni Jewel kimegy és a lány helyére beül a pap, amit ugye Bill nem vett észre ezért azt mondja hogy ő még nem áll készen arra hogy szexeljenek. A pap meg hát kicsit furcsállta a bejelentést :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:31 am

GwenPage írta:

Betettem angolul :kacsint:  Felirat sajna sehun sincs...
Köszi Gwencsi! :heart1: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:08 am

LuluDarling írta:

A videókhoz pedig be is tehetnétek a jelenetet, ha fent van a tubin! Előre is köszi!
Betettem angolul :kacsint:  Felirat sajna sehun sincs...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:04 am

GwenPage írta:
Itt nagy vehemenciával kitárgyalhatjuk a kedvenc gyóntatófülkés jelenetünket.. :vigyori: 
A videókhoz pedig be is tehetnétek a jelenetet, ha fent van a tubin! Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 01, 2013 11:52 pm

Itt nagy vehemenciával kitárgyalhatjuk a kedvenc gyóntatófülkés jelenetünket.. :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 01, 2013 9:35 am

Én sajnos még nem láttam, úgyhogy rajtatok a sor!!! :pompom: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suburban Shootout - Kibeszélősdi   Suburban Shootout - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
Suburban Shootout - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Sorozatok :: Suburban Shootout - Asszonymaffia-
Ugrás: