United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Unrelated- Kibeszélősdi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 7:55 am

Én meg azért is szántam, mert hiába reménykedett és az ilyen csalódások mindig hihetetlenül keserűen, de olyan szinten naív volt és álmodozó, hogy nálam az verte ki a biztosítékot. Nem látta a fától az erdőt.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:22 am

Sue írta:
Jesszus! Bizonyos szemszögből rosszabb volt, mint Hester, pedig ős is rendesen kikészített.
Hester nekem sem volt a szívem csücske, de miután Lulu egyszer hosszabban írt nekem erről, kicsit jobban megértettem a helyzetét - ez a Deep blue sea topik téma. Visszatérve az itteni főhősnőre, nekem sem volt szimpi, zavaró volt a viselkedése de szántam is szegényt, amiért végül is nem tud megbékélni azzal hogy már nem huszonéves.
Vissza az elejére Go down
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:07 am

Na ezt nem tudom, mert addigra annyira kiverte nálam a biztosítékot, hogy nem is igazán érdekelt már, hogy mi van vele. Egyszerűen azon kihaltam, hogy annyi idős, mint a srácok anyja, mégis velük lóg. Tiszta nyámnyila volt, meg túl magába fordulós. Csak mindig ment a többiek után és ténylegesen nem csinált semmit. És mindent félreértett. Valaki kedves volt vele, akkor ez biztos a szerelem jele. Tiniknél az ilyen tévhit oké, de egy felnőtt nőnél... Jesszus! Bizonyos szemszögből rosszabb volt, mint Hester, pedig ős is rendesen kikészített.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 7:58 am

Sue írta:
Utálom szegényt. XD
Hát akkor ennyi...le is zárhatjuk a témát...:bruhaha: 
Egyébként próbáltam megérteni a történetet, de nagy valószínűséggel nem jött át teljesen, vagy félre értettem ezt-azt.
Namost a csajnak van egy kis kapuzárási-pánikja, asszem van férje, és gyereket akarnak, de nem jön össze, és azt mondta neki az orvos, hogy már kezd bele lépni a változó korba? Mintha ezt mondaná a végén talán Oakley anyjának? És ennek ellensúlyozására járkált a fiatalokkal, és tetszett neki nagyon Oakley...jól értettem, vagy teljesen másról volt szó? :bruhaha: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 7:37 am

Utálom szegényt. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 7:20 am

Nos, hogy is van azzal a főhősnővel? :vigyori:


A hozzászólást LuluDarling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 03, 2013 7:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Unrelated- Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Unrelated- Kibeszélősdi   Unrelated- Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
Unrelated- Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thor - Kibeszélősdi
» Bosszúállók - Kibeszélősdi
» Magnus - Kibeszélősdi
» Edward - Kibeszélősdi
» Muppets - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Filmek a közelmúltból :: Joanna Hogg filmek - Unrelated, Archipelago-
Ugrás: