United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+4
Boszorka666
Bettyke94
GwenPage
LuluDarling
8 posters
SzerzőÜzenet
hiddlestoner94
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
hiddlestoner94


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szeged

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Jan. 23, 2014 6:02 am

Sziasztok! Én Dóry vagyok, 19 éves, szegedi egyetemista, emellett, nem meglepő módon Hiddlestoner jóval több mint 1 éve Very Happy :angyal: :lllove: , de ahogy látom, nem csak én vagyok az egyetlen nagy Sherlock és Doctor Who fan  ezen a vidéken:) Hobbijaim: írás, pinterest Very Happy( természetesen hangsúlyban vannak a Tom-os képek:D), film- és sorozatnézés, mert hihetetlenül nagy sorozatfüggő is vagyok egyben:) Még komolyabban a divat érdekel, ez irányban szeretnék majd elindulni a jövőben.
Nem utolsó sorban pedig szeretném megköszönni, hogy én is csatlakozhattam a fórumhoz.  :loki: 
Sziasztok!
Dóry
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzer. Szept. 04, 2013 5:05 am

Boszorka666 írta:
Hello Hajni, Kata és Sue!

Szuper, hogy ti is csatlakoztatok, remélem egyre többen leszünk! :buli: 
Számomra ez nem volt kérdés.:vigyori: Amint megtudtam,hogy van ilyen fórum,már regisztráltam is.:loki:
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Szept. 03, 2013 10:22 pm

Hello Hajni, Kata és Sue!

Szuper, hogy ti is csatlakoztatok, remélem egyre többen leszünk! :buli: 
Vissza az elejére Go down
Alekto
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Alekto


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Franciaország, Dinard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:13 am

Köszi lányok, együtt örülök veletek, hogy összejön a csapat. :buli: Tényleg nagyon szép ez a fórum, a témája sem utolsó. :heart1: 
Irtó édi lehet a sünid Lulu! Bár, ha olyan dolgos kis állatka, hogy hárommal felér... háát, azt hiszem, beérem jelenleg a három gyerekkel. :vigyori:Ui.: Köszi, ebbe gifbe ma botlottam bele, szerelem volt első látásra. :lllove: A tumbi pedig nagyon veszélyes, sosem fogunk kigyógyulni! :dajng:  Nem bánom... :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:37 am

Szia Hajni!

Váó, tényleg jó sok állatkád van, nem lehet unalmas az élet :)
Örülök hogy ide találtál hozzánk, szerintem gyönyörű fórum lett, itt is nagyon jól fogjuk
magunkat érezni :buli: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Szept. 03, 2013 5:37 am

Alekto írta:
Sziasztok! flower 
Hajni vagyok, fedőnevem Alekto szintén az Avengers fórumról tévedtem ide, hogy áldozhassak az itteni Tom oltáron is. :vigyori:
24 éves vagyok, nagy családos anya (1 kutyus, két macska, plusz frencs uram is olykor olyan, mint egy gyerek), aki imádja a filmeket (műfajtól függetlenül, bár a kelleténél mindig jobban méltányolom, ha Tom Hiddleston, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch vagy Andrew Scott feltűnik a vásznon), imádok olvasni, és írni, a kutyámmal bandázni, és a tumblr-en aktívan nyomogatni a reblog gombot. Igyekszem itt is, és a másik fórumon is jelen lenni bár néha nagyon el tudok tévelyedni. :pirul: 
Szia Hajni!
Nagyon örülök, hogy itt is csatlakoztál hozzánk, nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk! :buli: Egész jól állsz háziállatok szintjén, nekem most pillanatnyilag egy sünim van, de kb. annyi dolog van vele, mint más hárommal...:lool: 
A tumbit pedig én is imádom, konkrét függés alakult ki nálam...:lool:
Jaj, és imádom az aláírás-animációdat...:nyálci: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Alekto
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Alekto


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Franciaország, Dinard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Szept. 03, 2013 4:56 am

Sziasztok! flower 
Hajni vagyok, fedőnevem Alekto szintén az Avengers fórumról tévedtem ide, hogy áldozhassak az itteni Tom oltáron is. :vigyori:
24 éves vagyok, nagy családos anya (1 kutyus, két macska, plusz frencs uram is olykor olyan, mint egy gyerek), aki imádja a filmeket (műfajtól függetlenül, bár a kelleténél mindig jobban méltányolom, ha Tom Hiddleston, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch vagy Andrew Scott feltűnik a vásznon), imádok olvasni, és írni, a kutyámmal bandázni, és a tumblr-en aktívan nyomogatni a reblog gombot. Igyekszem itt is, és a másik fórumon is jelen lenni bár néha nagyon el tudok tévelyedni. :pirul: 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:03 am

Hát üdv, csajok, örülök, hogy itt is itt vagytok!! :hug: :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 9:24 am

Na Hello Sue! Üdv ismét közöttünk! Örülök, hogy csatlakoztál, unalmas lenne a fórum nélküled! :lool: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 9:14 am

Üdv!
Én is jöttem az Avengersről. Hiába, Tom vonz, mint egy mágnes. XD
Szóval, 25 vagyok (rágondolni is rossz milyen öreg T_T XD ), szeretem a rockot, a könyveket és filmeket, menthetetlen hülye vagyok (Lulu tanúsíthatja XD ), imádok hülye szavakat kitalálni, a megfogalmazásaim zöldségek, (most már ti is látjátok, hogy hülye vagyok, de hát genetikai örökség. Mit tehet az ember lánya? XD ) Szeretek rajzolni, és Tomot több fronton is imádom. Adminja vagyok a magyar face oldalának, és nagy rajongója neki, mint színésznek és embernek egyaránt. Hát kb ennyi. Abbahagyom mielőtt mindenki agyhalált hal még a kezdet kezdetén. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 6:24 am

Éjfúria írta:
Sziasztok!
Az Avengers fórumról már ismertek páran..De azért írok egy pár sort.
Kata vagyok,29 éves,szeretem a természetet,a túrákat,a rock zenét és persze Tomot.:)
Nagyon jó,hogy létrejött ez a fórum.:buli: 
Üdv Kata! Köszönöm, hogy itt is csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy ezen a fórumon is sok hozzászólást olvashatunk- és láthatunk majd tőled! Bár effelől semmi kétségem nincs, összeszokott csapat vagyunk mi már! :buli: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 6:18 am

Sziasztok!
Az Avengers fórumról már ismertek páran..De azért írok egy pár sort.
Kata vagyok,29 éves,szeretem a természetet,a túrákat,a rock zenét és persze Tomot.:)
Nagyon jó,hogy létrejött ez a fórum.:buli: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 4:00 am

Nos, üdvözletem az első fedélzetre érkezőknek és köszönet nektek, hogy ide is követettetek! :heart1: 
Remélem, hogy nemsokára többen is leszünk és együtt építgethetjük-szépítgethetjük tovább az oldalt. :buli: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Szept. 01, 2013 12:23 am

Sziasztok!

Boszorka666 vagyok vagyis Boszi! :vigyori:  Az Avengers fórumról már sokan ismernek, drága Luluval pedig már közös rajongói múltunk van! :buli:  22 éves pozitív nőszemély vagyok, aki imád olvasni, filmeket és sorozatokat (Criminal Minds, Sherlock, Doctor Who) nézni! Hatalmas Hiddlestoner vagyok, Tom szerepei közül William a szívemcsücske, ott Tomnak csodálatos göndör-böndör frizuja volt, amit a mai napig sírattok! Természetesen a többi alakítástól is odáig vagyok, Tomot pedig egyenesen imádom, mert igazán tehetséges színész, remek ember és nem mellékesen fantasztikus pasi! :angyal: 

Azt hiszem így elsőre ennyi elég! :England: 
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 31, 2013 9:31 am

Sziasztok!

Én Betty vagyok, bizonyára az Avengers fórumról már sokan ismertek Mrs. Captain America-ként. Hát azóta nagyot fordult a világ és hatalmas Hiddlestoner lettem. Egyébként 19 éves vagyok, végzős a gimiben, és nagy álmom hogy légiutas kísérő vagy idegenvezető legyek :)
Hobbim a videókészítés és angol számok magyarra fordítása, aki Youtube-ozik az ott is találkozhatott már velem. A Tom rajongásom legfőképpen Lulunak köszönhető akit mostmár lassan egy éve bátran a barátnőmnek nevezhetek. Hihetetlenül imádom Tom minden egyes karakterét, de a kedvencem Oakley és Bill a Suburban Shootout-ból. És persze Lokit sem hagyom ki. Ha Tomról van szó, a fekete hullámos hajától teljesen oda meg vissza vagyok Embarassed 
Imádom még a sorozatokat, nagy Vámpírnaplók és Gossip Girl mániában szenvedek.
Na hát sikerült jó hosszúra nyújtanom, de köszönöm ha elolvastad :)

Csók, puszi,
Bettyke.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 31, 2013 5:54 am

Hát sziasztok, én is bemutatkoznék, mint az Avengers fórum egyik öreg tagja ❤ 
Gwen vagyok, mindjárt 16 éves, szegedi, metálrajongó, ami a külsőmön is meglátszik, ritkán hiányzik rólam a fekete szín, rövidebb már nem lehetne a hajam és nyughatatlan író vagyok, 3 könyvecske pihen a polcomon, amikre büszke vagyok, ha másra nem is. sunny  Hobbim emellett: zumba, íjászat, idióta képek szerkesztése és a haragosaimnak válogatott vicces nevek kiötlése. Kissé cinikus, szarkasztikus, jókedélyű forma vagyok, és hajlamos vagyok néha képtelen marhaságokat mondani, amin a környezetem jókat derül én meg veregetem a saját vállam.
Luluhoz hasonlóan kívánok mindenkinek jó fórumozást, remélem sokan leszünk majd és pezsegni fog az élet!! Very Happy 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 31, 2013 3:26 am

Sziasztok!

Én Lulu vagyok, 31 éves, nem természetes szőke, és nem felemás cipőben, nagy rajongó lélek, imádom Tomot, Lokit, Tom összes filmjét és karakterét, a sünimet, Hazelnutot, ja, és a férjemet, Bogyót. :lol: 
Hobbim a fórum készítés/látogatás, olvasás és az írás.

Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert másik fórumomon - a Hungarian Avengers Fan Fórumon - láttam és tapasztaltam, milyen sokan is rajongunk Tom Hiddlestonért itt az országban, azért úgy gondoltam, itt az ideje, hogy neki is legyen egy fóruma, ahol mi, Magyar Hiddlestonerek össze tudunk jönni egy jó kis csevejre és információ-cserére. Remélem, sikerül egy olyan helyet létre hoznom, ahol ti is jól érzitek magatokat és amely talán Tomnak is tetszene...Embarassed 

Kívánom, mindenki érezze itt nagyon jól magát, kérlek titeket, olvassátok el a topikok leírását, mert tudom, hogy a legtöbben az Avengers fórumról kerültök majd ki, de itt azért lényegesen máshogyan vannak a topik elosztások.

Minden új tagot kérnék, írjon magáról néhány sort, hogy jobban megismerhessük, ezzel is segítve a beilleszkedést! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: