United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
+3
Bettyke94
Éjfúria
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Dec. 16, 2013 8:25 am

Alekto írta:

Megértem, és hiszem, hogy lesz még itt élet!! :pompom:  Tényleg nagyon jól csináljátok ezt az egészet! ^_^
Lulunak rengeteg munkája van benne, mi pedig segítünk neki felügyelni :)
Én is remélem hogy hamarosan jönnek majd az emberkék.
Vissza az elejére Go down
Alekto
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Alekto


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Franciaország, Dinard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyCsüt. Dec. 05, 2013 10:45 am

Bettyke94 írta:
Reméljük hogy a fórum azért nem hal ki, nekem is nagy szívügyem ez az oldal, akárcsak Lulu
barátnőmnek. Igyekszünk feljárni, írogatni, de ugye az idő hiány miatt nekünk sem könnyű.
Azért én remélem hogy ahogy beáll majd a téli nyugalom, többet tudunk majd feljárni, addig is
kitartást mindenkinek :)
Megértem, és hiszem, hogy lesz még itt élet!! :pompom:  Tényleg nagyon jól csináljátok ezt az egészet! ^_^
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Dec. 04, 2013 8:54 am

Alekto írta:
Most mi a helyzet? Kihal/-t a facebook oldal, vagy kis idő kell a regenerálódáshoz? (Eddig jó volt, mert, ha a fórumra nem is volt annyi idő, legalább ott van/volt élet, mivel a FB a legtöbbünknek van és személyes ügyek miatt is gyakrabban látogatjuk.) Persze megértem, ha már nincs indíttatás hozzá, csak ártatlan kérdés. (Nem akarom szítani a tüzet, tényleg csak tájékozódok, mert épp megosztottam volna valamit, amikor láttam a gondot.)
Ui.: Fel a fejjel! És köszönet admin, adminok fáradtságos munkájáért! :heart1: 
Reméljük hogy a fórum azért nem hal ki, nekem is nagy szívügyem ez az oldal, akárcsak Lulu
barátnőmnek. Igyekszünk feljárni, írogatni, de ugye az idő hiány miatt nekünk sem könnyű.
Azért én remélem hogy ahogy beáll majd a téli nyugalom, többet tudunk majd feljárni, addig is
kitartást mindenkinek :)
Vissza az elejére Go down
Alekto
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Alekto


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Franciaország, Dinard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 30, 2013 9:39 am

Most mi a helyzet? Kihal/-t a facebook oldal, vagy kis idő kell a regenerálódáshoz? (Eddig jó volt, mert, ha a fórumra nem is volt annyi idő, legalább ott van/volt élet, mivel a FB a legtöbbünknek van és személyes ügyek miatt is gyakrabban látogatjuk.) Persze megértem, ha már nincs indíttatás hozzá, csak ártatlan kérdés. (Nem akarom szítani a tüzet, tényleg csak tájékozódok, mert épp megosztottam volna valamit, amikor láttam a gondot.)
Ui.: Fel a fejjel! És köszönet admin, adminok fáradtságos munkájáért! :heart1: 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
adrilimo
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
adrilimo


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 20.
Age : 27

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Nov. 03, 2013 12:59 am

Igen Lulu értjük,hogy ez nehéz ,de kár lenne feladni!Ez már szerintem nem csak egy férfiról szól,hanem egy klassz kis társaságról,aminek imádunk tagjai lenni és ha felbomlana ,akkor sokaknak ez nagyon nagy törés lenne (legalább is nekem biztosan)
Lulu,mi veled vagyunk,veled leszünk! :hug: :happysmile: 
Vissza az elejére Go down
http://mirage-adrienn.blogger.hu
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 8:03 am

Minden szóig világos, miről beszélsz... És egyet is értek vele... valamit változtatni kellene, csak az nem könnyű.. de abban biztosak lehetünk, hogy elszakadni EGYMÁSTÓL nem fogunk.. szerintem ahhoz már túl fontosak lettünk egymás számára. Legalább annyira, mint a minket összekötő férfi.
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 7:57 am

Tudom Lulu, és igazad van. Rengeteg munkád van benne, és én nem mondanám hogy semmi eredménnyel.
Hé, emlékszel mi történt egy évvel ezelőtt, november 2-án? Mert én igen. Mai napig nekem ez a dátum
fontos marad mert megismerhettelek titeket, és én úgy gondolom hogy nagyon jó barátságok szövődtek itt
már. És ha másért nem is már ezért megérte. Mert egy csapat vagyunk, nem számít mennyi időnk van a fórumra,
mi akkor is összetartozunk, Összeköt minket valami, vagy inkább valaki.
Megértem, mindenkinek van a gépen kívül saját élete, hát élje azt is, totál egyetértek.
Csak kérlek ne felejtsük és hanyagoljuk egymást, nagy kár lenne érte... :/
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 6:26 am

Lulu teljesen megértelek, én melletted vagyok!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 6:15 am

Igen Betty, rengeteg munkám van benne...és mindig csak a munkám van benne. És mindig azon vagyok, hogy egyre csak tökéletesebb legyen. De mellette nekem is van életem, amit igencsak hanyagolok. Azt hiszem, hogy ezt is át kell most már gondolnom. Mostantól én is elnézést fogok kérni, hogy nem tudok feljárni, mert nekem is zajlik az életem, én is a hét 5 napján este hétkor érek haza, három Tomos honlapot-fórumot-face oldalt működtetek, mellette még van egy férjem is és egy sünim...ja, és még fricit is írok.
Úgyhogy nem fogom magamat szégyelleni azért, mert egy kicsit besokalltam. Leírni azt az egy mondatot, hogy nem adhatom fel, könnyű, megtenni mindezt sokkal nehezebb. Azt hiszem, elég sokáig tartottam a frontot.
Ha tényleg annyira fontos nektek is a fórum, mint nekem, akkor mostantól TI is aktivizáljátok magatokat egy kicsit jobban.

Ez az üzenet nem akart szemrehányó lenni, csak az elmúlt másfél évben most már elfogyott az energiám. Egy részről érzem a támogatást, más részről viszont kevés. Én pedig már nem tudok ennyit vállalni. Az én hibám is, hogy ennyi mindent bevállaltam, de mindig arra törekedtem, hogy minél jobb legyen nektek/nekünk. Úgy látszik, lassan bele törik a bicskám.
Eredmények pedig általában sehol...
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 5:38 am

Nehogymár feladjuk Lulu, nem ez a jó hozzáállás!
Örüljünk neki hogy van egy jól összeszokott családias környezetünk, ismerjük egymást, szeretjük egymást.
Ez a fórum csodálatos dolog, és rengeteg munkád van benne. Pont neked nem szabadna így állnod a dologhoz :/
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
adrilimo


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 20.
Age : 27

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Nov. 02, 2013 12:49 am

LuluDarling írta:
Én megmondom őszintén, hogy kb. egy hete nem postoltam semmit a fórumra. Teljesen elment a kedvem tőle.
Egyik oka, hogy rengeteg kép, vidi, stb. kerül most fel Tomról és Lokiról, amit sokkal könnyebb a face-re feltenni, mint ide, időm sem nagyon van és úgy látom, a fórum nem is igazán van látogatva. Úgyhogy egy kicsit most feladtam.
Ejnye Lulu!!! :hrrrr:  Ezt megse akarom hallani! Te feladod? Ilyen már pedig nincsen is Evil or Very Mad Küldöm áz energiát ! Tedd á kezed á monitorra :lovelove: 
Vissza az elejére Go down
http://mirage-adrienn.blogger.hu
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Nov. 01, 2013 9:36 am

Én megmondom őszintén, hogy kb. egy hete nem postoltam semmit a fórumra. Teljesen elment a kedvem tőle.
Egyik oka, hogy rengeteg kép, vidi, stb. kerül most fel Tomról és Lokiról, amit sokkal könnyebb a face-re feltenni, mint ide, időm sem nagyon van és úgy látom, a fórum nem is igazán van látogatva. Úgyhogy egy kicsit most feladtam.
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Alekto
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Alekto


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Franciaország, Dinard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 30, 2013 3:06 am

Ne csüggedj Lulu, lesz még itt élet! De ahogy a csajok mondták mostanában mindenütt rohanás van. :/ A facebook tényleg gyorsabb, de a fórumot sem feledjük! :heart1: 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Okt. 29, 2013 8:53 pm

Szégyellem ám a pofámat hogy mostanában nem vagyok túlzottan aktív, le is írtam korábban, miért... azonban attól nem kell tartanod, Lulu, hogy besül a fórum, nem fog! :wink1:  Kit érdekel, mennyien regisztrálnak, vannak állandó tagok akik sem fogják - na és magamból kiindulva nem is tudnák - cserben hagyni a fórumot... Ez már egy összeszokott közösség, ahol szeretjük egymást (és teljes mértékben egyetértek Adrival).. nem kell ide semmi több, ez így tökéletes és nagyszerű :hug: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyCsüt. Okt. 24, 2013 7:49 am

:angyal: :lllove: :angyal: :heart1: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyCsüt. Okt. 24, 2013 2:04 am

adrilimo írta:
Szerintem sem kell ilyen negatívan hozzáállni a dologhoz...Nagyon jó ez ilyen kis csoportos foglalkozásnak :kacsint: Ismerjük egymást ,nem harapjuk le egymás fejét ,jókat baromkodunk néha.Szerintem az nem tenne jót ,ha annyian lennénk mint az oroszok és küldözgetnénk egymásnak a vírusokat :pirul: Mert lássuk be sok az ilyen állat a neten Evil or Very Mad Mi itt jól megvagyunk ebben a kis családunkban :vigyori: Legalább is én biztos :pirul: Ha meg nem túl nagy az aktívkodás,hát az érthető a mai rohanó világban :knight: 
" Szeressük egymást gyerekek" :lool: Örüljünk annak ami van,mert lehetne rosszabb is. Embarassed 
OTT A PONT!!!! :kacsint:
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
adrilimo


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 20.
Age : 27

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 23, 2013 11:47 pm

Szerintem sem kell ilyen negatívan hozzáállni a dologhoz...Nagyon jó ez ilyen kis csoportos foglalkozásnak :kacsint: Ismerjük egymást ,nem harapjuk le egymás fejét ,jókat baromkodunk néha.Szerintem az nem tenne jót ,ha annyian lennénk mint az oroszok és küldözgetnénk egymásnak a vírusokat :pirul: Mert lássuk be sok az ilyen állat a neten Evil or Very Mad Mi itt jól megvagyunk ebben a kis családunkban :vigyori: Legalább is én biztos :pirul: Ha meg nem túl nagy az aktívkodás,hát az érthető a mai rohanó világban :knight: 
" Szeressük egymást gyerekek" :lool: Örüljünk annak ami van,mert lehetne rosszabb is. Embarassed 
Vissza az elejére Go down
http://mirage-adrienn.blogger.hu
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 23, 2013 7:02 am

Én is elnézést kérek hogy nem tudok olyan gyakran jönni mint szeretnék, de mostantól nagyjából
decemberig konkrétan majdhogynem mások osztják be az időmet.
Tételkidolgozás, táncpróba, ruhapróba, tablóbálszerveszés, + egyéb tanulás. Sokszor azt sem tudom
hol áll a fejem. De ez itt a kedvenc helyem, és amilyen gyakran tudok, jövök.
Ha pedig nem regelnek sokan, na és? Kis családias hangulat van, ennek is megvan a maga szépsége :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 23, 2013 3:58 am

LuluDarling írta:
A fórum konkrétan megdöglött...el kell ismernem, hogy a face oldal sokkal gyorsabb és praktikusabb. Ide a kutya sem regisztrál.
Kardomba dőlök...
Sajnos mostanság nagyon pang a fórum,és ez nagyon rossz! :bőg:
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 23, 2013 2:55 am

LuluDarling írta:
A fórum konkrétan megdöglött...el kell ismernem, hogy a face oldal sokkal gyorsabb és praktikusabb. Ide a kutya sem regisztrál.
Kardomba dőlök...
Jajj,ne légy ennyire borúlátó...(az örök pesszimista-poszt már különben is foglalt...:vigyori: ).Tudom,én sem voltam nagyon aktív az utóbbi pár hétben,de ez a melónak köszönhető(ill. annak,hogy a főnököm bunkósága és szemétsége idegileg is lefáraszt....)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Okt. 22, 2013 10:14 pm

A fórum konkrétan megdöglött...el kell ismernem, hogy a face oldal sokkal gyorsabb és praktikusabb. Ide a kutya sem regisztrál.
Kardomba dőlök...
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Szept. 22, 2013 2:49 am

Bizony csajok, első a suli! Sajnos az új munkahely miatt nekem is sokkal kevesebb az időm, május óta hihetetlen idő- és energia hiánnyal küszködök. Eddig fél 8-tól 4-ig dolgoztam, reggel-délután háromnegyed órát utaztam oda-vissza, de most 8-tól 5-ig dolgozom, kilenc órát, és reggel-délután egy-másfél órát utazom, úgyhogy kb. másfél óra plusz, amit a munka jegyében töltök. Eddig ötre itthon voltam, most sokszor csak fél hétre érek haza...és akkor még semmit nem csináltam itthon...úgyhogy nekem sem könnyű.

Senkinek sem első sorban itt zajlik az élete, ez egy kikapcsolódás. Amennyit tudunk, jövünk, de magától értetődő természetességgel a "való világ" fontosabb, mert (sajnos) abban kell élnünk és helyt állnunk.
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Szept. 22, 2013 1:19 am

GwenPage írta:
Jaj istenem, annyira utálom, hogy már nem tudok olyan sűrűn feljárni és ritkulnak a hozzászólásaim, de rengeteget kell tanulni és más téren sem minden oké, és most nyavalygok mert... áá.. Olyan szörnyű amikor minden idegsejtem a fórum után ácsingózik, de helyette egymilliárd más feladat vár..:bőg: 
Jaaj, drága Gwencsim ne csüggedj, természetes hogy az iskola az első, nekem is az, és én is hihetetlenül sajnálom hogy nem tudok jönni minden nap, de igyekszem én is azért. :)
Kitartást csajszim, szerintem Lulu is azt mondaná hogy tanulj, a fórum megvár. :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Szept. 21, 2013 8:53 pm

Jaj istenem, annyira utálom, hogy már nem tudok olyan sűrűn feljárni és ritkulnak a hozzászólásaim, de rengeteget kell tanulni és más téren sem minden oké, és most nyavalygok mert... áá.. Olyan szörnyű amikor minden idegsejtem a fórum után ácsingózik, de helyette egymilliárd más feladat vár..:bőg: 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyCsüt. Szept. 12, 2013 7:01 am

LuluDarling írta:
Hát...azt hittem, hogy többen leszünk azért itt a fórumon...és többen leszünk aktívak...:imsorry: 
Ne légy elcsüggedve Drága ez egyáltalán nem a fórum hiányossága miatt van, mert az aztán igazán szuper és lenyűgözően szép! Én is sajnálom hogy mostanság kevesebbet aktívkodom, nagyon sokat kell tanulnom és sok a kötelező is...:imsorry:  De imádom a fórumot és igyekszem minél többet hozzászólni! Biztos leszünk még többen is, egy kezdet sem könnyű! :tighthug: :kacsint: 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: