United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 William Shakespeare

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Shakespeare   William Shakespeare EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 7:47 am

Nos nekem rengeteg behozni valóm van ebben a témában. Az igazat megvallva még csak a Romeo és Júlia van kipipálva. Akkor olvastam, amikor kötelező volt és annyira lekötött a koncentrálás, hogy a történettel tisztába legyek, meg azzal ki kicsoda, kihez tartozik és mi a véleménye a dolgokról, hogy a nyelvi finomságokra már abszolút nem tudtam figyelni. Azok csak a filmből jöttek át. (Nem a DiCapriós filmre gondolok XD ) Aztán hanyagoltam a témát, pedig Shakespieare öt dráma című könyvet vettünk, szóval volt benne más is, mert az igazat megvallva nem vagyok olyan nagy verspárti és a regényeket helyeztem előtérbe. Most éppen a Coriolanust olvasom, és azt hiszem mondhatom, hogy felnőttem Shakespeare-hez. Most már mindenre oda tudok figyelni és határozottan élvezem a történetet és alig várom, hogy Tom alakításában is láthassam. azt hiszem ez után megállíthatatlan Shakespeare faló leszek. (Azért megjegyezném, hogy a GQ díjátadón sem maradhatott el egy idézet tőle. ;D )
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Shakespeare   William Shakespeare EmptySzer. Szept. 04, 2013 6:25 am

GwenPage írta:
Én nagyon szeretem Shakespeare-t, a nyelvezete is tetszik és sokat tanultam tőle.. az egyik kedvencem tőle a Lear király, ne meg persze a IV. ÉS V. Henrik :kacsint: 
A Lear királyról sokat hallottam már, azt is felvettem a listámra! :kacsint: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Shakespeare   William Shakespeare EmptySzer. Szept. 04, 2013 1:28 am

Én nagyon szeretem Shakespeare-t, a nyelvezete is tetszik és sokat tanultam tőle.. az egyik kedvencem tőle a Lear király, ne meg persze a IV. ÉS V. Henrik :kacsint: 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Shakespeare   William Shakespeare EmptyKedd Szept. 03, 2013 10:39 pm

Shakespeare óriási kedvencem már régóta( legkedvesebb művem tőle: Sok hűhó semmiért), Tom miatt meg pláne!

A IV. Henrik és az V. Henrik c. művek nekem igazán tetszettek! :buli: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: William Shakespeare   William Shakespeare EmptyVas. Szept. 01, 2013 6:09 am

Azt hiszem, nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy Tom imádja Shakespeare műveit...olvasni és játsszani egyaránt.
Ti hogy álltok Shakespeare műveivel? Melyikeket olvastátok?

Én bevallom, Tom előtt nagyon nem szerettem a nyelvezete miatt, de ő rávett, hogy újra elkezdjem olvasni. Azóta megvolt már a IV. Henrik két része, az V. Henrik - ezt imádom - és most a Coriolanus, ami kifejezetten izgalmas volt.
A következő a Cymbeline lesz, már nagyon várom! :buli: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





William Shakespeare Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Shakespeare   William Shakespeare Empty

Vissza az elejére Go down
 
William Shakespeare
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Tom Hiddleston :: Színház-
Ugrás: