United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Talizzunk!

Go down 
+3
GwenPage
Bettyke94
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 32

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 12, 2013 2:02 am

Bettyke94 írta:

Megértelek. Amúgy meg szabad kérdezni hol dolgozol? :)
Nélküled nagyon nem lesz ugyanaz... :bőg: 
Eladó vagyok egy élelmiszer boltban. Very Happy 
Én azért még bizom hátha sikerül mégis elmennem( minimális az esélye, de remélni mindig szabad)!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 10, 2013 7:53 am

Boszorka666 írta:

Sajnos nem mert, egyrészt még próbaidőn vagyok, másrészt a fönőkasszonyom nem igazán engedélyezzi a beosztást cserélését! :dajng: 
Megértelek. Amúgy meg szabad kérdezni hol dolgozol? :)
Nélküled nagyon nem lesz ugyanaz... :bőg: 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 32

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 10, 2013 6:07 am

Bettyke94 írta:

Pont azt akartam kérdezni, hogy nem tudod-e elcserélni, és máskor ledolgozni... :(
Sajnos nem mert, egyrészt még próbaidőn vagyok, másrészt a fönőkasszonyom nem igazán engedélyezzi a beosztást cserélését! :dajng: 
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyHétf. Szept. 09, 2013 6:57 am

Boszorka666 írta:

Hidd el én is nagyon szomorú vagyok ez miatt! :bőg: 
Van valamennyi esély rá, hogy el tudok menni, de nem sok! Az baj, hogy nem régóta dolgozzom ezzen a munkahelyen, és így nem igazán varriálhatom a munkabeosztásaomat!
Pont azt akartam kérdezni, hogy nem tudod-e elcserélni, és máskor ledolgozni... :(
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 32

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyHétf. Szept. 09, 2013 1:34 am

Bettyke94 írta:
Boszii, ne csináld :bőg: 
Tudom hogy nem tehetsz róla de... :(( ♥️.
Hidd el én is nagyon szomorú vagyok ez miatt! :bőg: 
Van valamennyi esély rá, hogy el tudok menni, de nem sok! Az baj, hogy nem régóta dolgozzom ezzen a munkahelyen, és így nem igazán varriálhatom a munkabeosztásaomat!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyVas. Szept. 08, 2013 8:25 am

Boszii, ne csináld :bőg: 
Tudom hogy nem tehetsz róla de... :(( ♥️.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptySzomb. Szept. 07, 2013 11:31 pm

Na ne máááááár...:bőg:
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 32

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptySzomb. Szept. 07, 2013 11:26 pm

Nos én heti hat napot dolgozzom, a hétvégéim úgy nézznek, hogy egyik héten szombaton, a másik héten vasárnap dolgozzom. Kiszámoltam, és úgy nézz ki, hogy október 13-án dolgozzni fogok, így sajnos nem tudok részt venni a múzeum látogatáson. Természetesen ez még változhat, de nagy valószínűséggel nem tudok elmenni! :bőg: 
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 7:43 am

Úgy néz ki hogy jó az időpont *-* :pompom: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 6:47 am

CSAJOK, NÉZEGETTEM A NAPTÁRAT A CAPA-S KIÁLLÍTÁSSAL KAPCSOLATBAN, NAMOST ÚGY, HOGY MINDENKINEK ÚGY-AHOGY MEGFELELŐ LEGYEN A IDŐPONT, OKTÓBER 6 ÉS OKTÓBER 13-A KÉT OPCIÓ (SZERINTEM). DE OKTÓBER 6, HA MINDEN IGAZ NEMZETI ÜNNEP, ARADI VÉRTANÚK, ÚGYHOGY 13-A LENNE A FENNMARADÓ LEHETŐSÉG. SZÓVAL KI MIT SZÓLNA, HA OKTÓBER 13-ÁRA TERVEZNÉNK A MÚZEUM-LÁTOGATÁST???
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 32

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 10:27 pm

Nekem is jobb lenne az október, és mindeféleképpen a hétvége, én csak akkor érek rá!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:16 am

Sue írta:
Én akarok menni. De talán nekem is az október lenne a jobb, mert ez a hónap még el sem kezdődött, de szinte tökéletesen sikerült lenulláznom magam. Bár azért nem mondom, hogy nem tudnám kiköhögni, de az október talán tényleg jobb lenne.
Lehet október, de ne menjünk bele nagyon az októberbe, tánc próbák zajlanak akkor már ezerrel meg mellette a tanulás.. :/ Sűrű évem lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sue
Magnus Nyomozótársa
Magnus Nyomozótársa
Sue


Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 35

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 8:13 am

Én akarok menni. De talán nekem is az október lenne a jobb, mert ez a hónap még el sem kezdődött, de szinte tökéletesen sikerült lenulláznom magam. Bár azért nem mondom, hogy nem tudnám kiköhögni, de az október talán tényleg jobb lenne.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:57 am

LuluDarling írta:
CSAJOK! A LEGTÖBBEN MÁR TUDJÁK, HOGY SZEPTEMBER 18-ÁTÓL KEZDŐDIK A NEMZETI MÚZEUMBAN A ROBERT CAPA KIÁLLÍTÁS, AMIRE AZT TERVEZZÜK, KÖZÖSEN LÁTOGATNÁNK EL, EGY FÓRUM-TALÁLKOZÓ KERETÉBEN. MINDEN AVENGERS- ÉS HIDDLESTONER FÓRUM TAGOT SZERETETTEL VÁRUNK! ÉS AKKOR MOST JÖJJENEK A KÉRÉSEK ÉS EGYEZTETÉSEK A TALI IDŐPONTJÁVAL KAPCSOLATBAN! NOS, KI JÖNNE?
Szegény fejem sajnos nem lesz elengedve... de ti érezzétek jól magatokat, és kérek részletes dokumentációt!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 3:00 am

LuluDarling írta:
Betty, a dolgozók miatt MINDENKÉPPEN hétvégére szervezzük a dolgot, mert szerintem esélytelen, hogy minden fórumtag, aki dolgozik, ki tudjon venni ugyanarra a napra szabit, arról már nem is beszélve, hogy akarna-e ezért...
Szóval mindenképpen hétvégében gondolkozunk, Sue miatt pedig leginkább vasárnapban, nem tudom, hogy ez nektek mennyire lenne jó. Még nem tudom, hogy mennyibe kerül a jegy, lehet, hogy jobb lenne nekem az október, de majd ezt is felvetem még...
Okés, persze beszéljünk róla :) Nem tudom hogy Sue-n kívül esetleg Boszi jön-e, de majd úgyis fognak jelezni. A vasárnap nekem úgy jó ha nem túl későn érek haza.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:51 am

Betty, a dolgozók miatt MINDENKÉPPEN hétvégére szervezzük a dolgot, mert szerintem esélytelen, hogy minden fórumtag, aki dolgozik, ki tudjon venni ugyanarra a napra szabit, arról már nem is beszélve, hogy akarna-e ezért...
Szóval mindenképpen hétvégében gondolkozunk, Sue miatt pedig leginkább vasárnapban, nem tudom, hogy ez nektek mennyire lenne jó. Még nem tudom, hogy mennyibe kerül a jegy, lehet, hogy jobb lenne nekem az október, de majd ezt is felvetem még...
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:46 am

Én mindenképpen szeretnék menni :) De ha szeptember akkor hétvége legyen, és jó lenne minél korábban mielőtt beindulnának a szalagavatós próbáim és a tétel kidolgozások... Very Happy
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 8:35 am

CSAJOK! A LEGTÖBBEN MÁR TUDJÁK, HOGY SZEPTEMBER 18-ÁTÓL KEZDŐDIK A NEMZETI MÚZEUMBAN A ROBERT CAPA KIÁLLÍTÁS, AMIRE AZT TERVEZZÜK, KÖZÖSEN LÁTOGATNÁNK EL, EGY FÓRUM-TALÁLKOZÓ KERETÉBEN. MINDEN AVENGERS- ÉS HIDDLESTONER FÓRUM TAGOT SZERETETTEL VÁRUNK! ÉS AKKOR MOST JÖJJENEK A KÉRÉSEK ÉS EGYEZTETÉSEK A TALI IDŐPONTJÁVAL KAPCSOLATBAN! NOS, KI JÖNNE?
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Talizzunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talizzunk!   Talizzunk! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Talizzunk!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: