United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 V. Henrik - Kibeszélősdi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:59 am

LuluDarling írta:

Szinkronnal meg nem nézném...én feliratban reménykedtem, de úgy látom, senki - aki értene a feliratozáshoz - nem hajlandó maga elé venni egy Shakespeare kötetet, pedig csak onnan kellene kimásolni, hiszen eredeti szöveggel dolgoztak...pffff...:dajng: 
Feliratosan megvan, de a gépem szanaszét töri a videót... a szinkron csak azért érdekel mert kíváncsi vagyok kit raknának be Tomnak, de felirattal lenne az igazi..
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:57 am

GwenPage írta:

Naivan reménykedtem abban, hogy talán ha fejenpörgök lesz szinkron, de úgy tűnik, nem lesz, szóval most már feladom, nem várok tovább!!!
Szinkronnal meg nem nézném...én feliratban reménykedtem, de úgy látom, senki - aki értene a feliratozáshoz - nem hajlandó maga elé venni egy Shakespeare kötetet, pedig csak onnan kellene kimásolni, hiszen eredeti szöveggel dolgoztak...pffff...:dajng: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:50 am

LuluDarling írta:

Jesszusom Gwencsi, neked még "nem volt meg" Hercegünk és Királyunk??? affraid Hát nagyon gyorsan tessen bepótolni a lemaradást!
 
Naivan reménykedtem abban, hogy talán ha fejenpörgök lesz szinkron, de úgy tűnik, nem lesz, szóval most már feladom, nem várok tovább!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:47 am

GwenPage írta:
A sorozatból csak részleteket láttam egyelőre - ami késik nem múlik - de az tudvalevő, hogy az angol történelem egyik legjobb királyaként tartják számon, és mivel VIII. Henrik megszállott vagyok (nagyon kutatom az életét) arra is fényt derítettem, hogy V. Henriket tartotta példaképének, és mindenben őrá akart hasonlítani. Tudomásom szerint a nemesi és a paraszti réteg egyaránt szerette. És fiatalkorában átlőtték egy nyílvesszővel az arcát, csak ezt sehol sem ábrázolják.. szerencsére Shocked 

Kinyitottam a 10.es könyvet és marha csalódott lettem mert nincs benne V. Henrik!! :loki3: 
Jesszusom Gwencsi, neked még "nem volt meg" Hercegünk és Királyunk??? affraid Hát nagyon gyorsan tessen bepótolni a lemaradást!
Húúú, ez az arcátlövős sztori nagyon meredek basszus...még jó, hogy a mi V. Henrikünknek csak egy kis forradást produkáltak az orcájára! :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:40 am

A sorozatból csak részleteket láttam egyelőre - ami késik nem múlik - de az tudvalevő, hogy az angol történelem egyik legjobb királyaként tartják számon, és mivel VIII. Henrik megszállott vagyok (nagyon kutatom az életét) arra is fényt derítettem, hogy V. Henriket tartotta példaképének, és mindenben őrá akart hasonlítani. Tudomásom szerint a nemesi és a paraszti réteg egyaránt szerette. És fiatalkorában átlőtték egy nyílvesszővel az arcát, csak ezt sehol sem ábrázolják.. szerencsére Shocked 

Kinyitottam a 10.es könyvet és marha csalódott lettem mert nincs benne V. Henrik!! :loki3: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi EmptySzomb. Aug. 31, 2013 4:45 am

Mit gondoltok V. Henrikről, a királyról, katonáról és emberről?
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





V. Henrik - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Henrik - Kibeszélősdi   V. Henrik - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
V. Henrik - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» IV. Henrik - Kibeszélősdi
» IV. Henrik - Kibeszélősdi
» IV. Henrik - Képekben
» IV. Henrik - Képekben
» Prince Hal - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Karakterek :: V. Henrik-
Ugrás: