United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Változások az Avengers fórumhoz képest

Go down 
SzerzőÜzenet
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

Változások az Avengers fórumhoz képest Empty
TémanyitásTárgy: Változások az Avengers fórumhoz képest   Változások az Avengers fórumhoz képest EmptyVas. Szept. 01, 2013 5:27 am

Kedves Fórumtagok!

Gondoltam leírom néhány gondolatban a legfontosabb változásokat az Avengers fórumhoz képest, amely segítségével majd talán könnyebben eligazodtok a topikok között.

Azt gondolom észre vettétek, hogy külön témája van minden fontosabb Tom filmnek, mindegyikben található egy képes topik, egy kibeszélős topik és egy forgatási képes topik, plusz ami változást jelent az Avengers fórumhoz képest, mindegyik film saját témájában van videók topik, ahová a kedvenc jeleneteiteket, trailereket, valamint az így készült, behind the scene vidiket lehet betenni, viszont az egyes filmekkel kapcsolatos rajongói videókat továbbra is a Fanart rovatba kell tenni!!!

Ami a karaktereket illeti, ott is van mindegyiküknek külön témája, képes- és kibeszélő topikkal, amelyek tartalma szerintem adja magát.

Szerintem több újdonság nem nagyon van, ha valaki végig olvassa a témák és topikok címeit, akkor könnyű lesz eligazodni.

Ami a szolgáltató újításait illeti, amikor hozzászólást írtok, fogtok látni egy "multi quote" gombot, ami bevallom őszintén, fogalmam sincs róla, hogy mire jó...:pirul: :lool: De még én is csak két napja ismerkedem ezekkel az új dolgokkal.

A másik újításuk a fórum tetején húzódó toolbar menüsáv, "Forumotion" címmel, amelynek jobb oldalán a "Notifications" címszó alatt mindig megtaláljátok, hogy ki, milyen témához szólt hozzá. Kicsit úgy műkszik, mint a facebook. Egyébként ott be is lehet állítgatni dolgokat...

Nos, első körben talán ennyi, ha valakinek van kérdése, akkor kérem jelezze! Nem biztos, hogy bármi okosságot tudok majd mondani, de megpróbálom! :pirul:
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
 
Változások az Avengers fórumhoz képest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: A fórumról :: Segítség!-
Ugrás: