United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 ♥ Fanfricik ♥

Go down 
+2
Bettyke94
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 18, 2013 10:26 pm

Nagyon köszi Gwencsi! Nagyon készültem ezekre a fejezetekre, szerintem ez egy nagyon fontos része a történetnek, hiszen itt döbben rá Loki arra, hogy igazából mit is jelent számára Loree, pont, amikor el is veszíti...:bőg: 

Na de itt a folytatás:

Őrangyal - Harmincharmadik fejezet - Újjászületés
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Okt. 12, 2013 4:20 am

Na Gwencsike életfunkciói most fújtak ki... szent egem... ez a fejezet mindenen túltett. A végén egy akkorát sóhajtottam, hogy teljesen belereszkettem. Egyszerűen zseniális volt, gyönyörűen megírt, érzésekkel teli, a szavakon átszűrődik a szereteted Loki iránt, amit egy érző, sérült és nagy akaraterővel rendelkező nő, Loree lelkébe ültettél... főleg a végén lévő párbeszéd volt az, ami feltette nálam a pontot az i-re, ami meghúza a sharf-sz (ß) farkincáját... *igen, elment az eszem, köszönd a fejezetnek* Csodálatos élmény volt az olvasása! Folytatást a kollégának, mihamarabb! :loki: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:02 am

adrilimo írta:
- Maradj velem… - suttogta alig hallhatóan, majd finoman megcsókolt remegő ajkaival.
Ha jól emlékszem itt kezdtem el úgy zokogni ,mint még talán soha... :bőg: Eszméletlen gyönyörű volt az egész. Minden szavadon  csüngtem Lulu.Úgy remegtem az izgalomtól miközben olvastam,hogy néha meg kellett állnom ,hogy rendbe kapjam magam és ne ájuljak le a székemről.
Nekem eddig sok kedvenc fejezetem volt,de kétség kívül ez volt a legjobb,amit valaha ,bárhol olvastam!Lulu mint már sokszor írtam.Minden elismerésem.
                                  Komolytalanra fordítva a szót: Ha most ezzel itt vége a történetnek eskü feldoblak a rendőrségen "lelki"sértésért :lool: 
Nagyon köszönöm a kedves szavakat Adri, hogy őszinte legyek, már régóta készültem erre a fejezetre, már régen megálmodtam és gondolataimban folyamatosan finomítottam rajta újra és újra. Nagyon hatásosra szerettem volna megírni, mert szerintem is talán ez az egyik legfontosabb és érzelmileg leginkább telített fejezet. Örülök, hogy ez sikerült. :buli: 

Ami pedig a fricit illeti: Nem ért véget, viszont a folytatásról sajnos nem árulhatok el semmit...

U. I. (Ne jelencséééé fel, börtönben nem jön az ihlet!!! :vigyori:)
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
adrilimo
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
adrilimo


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 20.
Age : 27

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 11, 2013 7:48 am

LuluDarling írta:
Kedves Őrangyal olvasók!

Ezen a héten két új fejezet is felkerült, az első

Őrangyal - Harmincegyedik fejezet - Keresztek

Őrangyal - Harminckettedik fejezet - Utolsó lélegzet

Jó olvasást kívánok!!!
- Maradj velem… - suttogta alig hallhatóan, majd finoman megcsókolt remegő ajkaival.
Ha jól emlékszem itt kezdtem el úgy zokogni ,mint még talán soha... :bőg: Eszméletlen gyönyörű volt az egész. Minden szavadon csüngtem Lulu.Úgy remegtem az izgalomtól miközben olvastam,hogy néha meg kellett állnom ,hogy rendbe kapjam magam és ne ájuljak le a székemről.
Nekem eddig sok kedvenc fejezetem volt,de kétség kívül ez volt a legjobb,amit valaha ,bárhol olvastam!Lulu mint már sokszor írtam.Minden elismerésem.
Komolytalanra fordítva a szót: Ha most ezzel itt vége a történetnek eskü feldoblak a rendőrségen "lelki"sértésért :lool: 
Vissza az elejére Go down
http://mirage-adrienn.blogger.hu
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 11, 2013 7:42 am

Ugye nem így lesz vége? :(
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 11, 2013 6:55 am

Kedves Őrangyal olvasók!

Ezen a héten két új fejezet is felkerült, az első

Őrangyal - Harmincegyedik fejezet - Keresztek

Őrangyal - Harminckettedik fejezet - Utolsó lélegzet

Jó olvasást kívánok!!!
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyHétf. Okt. 07, 2013 12:47 am

Érdekes figura lehet ez az Allison, és valamiért úgy érzem hogy fontos lesz még :)
Nagyon várom hogy Loree és Loki újra kommunikáljanak, mert nagyon összetartoznak.
Jó és izgalmas fejezet volt, csak rövid, legszívesebben több oldalon keresztül olvasgatnám Very Happy
Várom a folytatást! :pompom: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 8:34 am

Nagyon köszi csajok! Lassan majd kiderül, hogy végül mire is jut Loree és Loki...és persze Allison...
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
adrilimo
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
adrilimo


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 20.
Age : 27

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 3:55 am

Júúúj,de hiper izgii affraid  Persze ,hogy is maradhatna ki egy ilyen jó sztoriból a "sötét oldal" Nagyon várom mi sül ki ebből :squee:  Nagy vagy Lulu :tighthug: A zene pedig nagyon passzolt :lovelove: 

Vissza az elejére Go down
http://mirage-adrienn.blogger.hu
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Okt. 05, 2013 11:44 pm

Szuper fejezet! A választott dal tökéletsesen passzol a fejezethez, Loree érzéseihez. A fejezet vége nagyon ütős volt, kíváncsian várom a folytatást!

Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Okt. 04, 2013 8:18 am

Köszi a kommenteket csajok, imádlak titeket! Annyira édes, ahogyan ti is - szó szerint - együtt éreztek - Loree-val! :angyal: 

Mivel a hétvégém nagyon sűrűnek ígérkezik, ezért gondoltam ma este felteszem az új fejezetet...szóval jó olvasást!

Őrangyal - Harmincadik fejezet - Árnyék a múltból

Szerk: Ez a dal jutott most még eszembe Loree érzéseiről Lokival kapcsolatban. Szerintem valahogy így érezheti most magát...

Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2013 7:40 am

Gyönyörű fejezet volt! Nagyon egyedi, hiszen most egyedül Loree volt az egész rész középpontja. Együtt éreztem vele folyamatosan, és nagyon sajnáltam szegényt, annyi rossz dolgon ment már keresztül :(
A fejezet vége viszont nagyon ütős lett, és tudom hogy Loki figyeli őt♥. *-*
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Szept. 28, 2013 8:34 pm

Fantasztikus fejezet ismét! Szegény Loree-t nagyon sajnálom, igazán együtt tudtam vele érezzni! A fejezet a vége, viszont esélyt ad a reménykedésre!

Hatalmas gratula Lulu, nagyon várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Szept. 28, 2013 8:25 am

Éjfúria írta:
Miért lenne ciki?Szerintem semmi ciki nincs ebben.
(Igaz,én eddig egy fejezeten sem könnyeztem,de ez nem azért van,mert rossz.Egyszerűen ilyen vagyok.:kacsint: )Ebben a fejezetben nagyon együtt érzek Loree-val...viszont a végén az álma okot ad a reménykedésre.:)
Dióhéjban:a történeted egyre jobban tetszik,nagyon várom a folytatást!!!
Köszi, örülök, hogy egyre jobban tetszik és érdekel a frici. Szerintem is kezdünk egyre jobban belebonyolódni, egyre több a kérdés és egyre kevesebb a válasz...Őrjítő, nem igaz? :vigyori: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Éjfúria
Nicholls Bajtársa
Nicholls Bajtársa
Éjfúria


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2013. Sep. 01.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Szept. 28, 2013 7:35 am

LuluDarling írta:
Hidd el, én is sokszor könnyezem érte, értük, amikor írom...akár ciki, akár nem, így van...:pirul:
Miért lenne ciki?Szerintem semmi ciki nincs ebben.
(Igaz,én eddig egy fejezeten sem könnyeztem,de ez nem azért van,mert rossz.Egyszerűen ilyen vagyok.:kacsint: )Ebben a fejezetben nagyon együtt érzek Loree-val...viszont a végén az álma okot ad a reménykedésre.:)
Dióhéjban:a történeted egyre jobban tetszik,nagyon várom a folytatást!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Szept. 27, 2013 10:08 pm

Bettyke94 írta:
Szégyen vagy nem, én már megint megkönnyeztem Loreet.
Hidd el, én is sokszor könnyezem érte, értük, amikor írom...akár ciki, akár nem, így van...:pirul: 
És íme a folytatás:

Őrangyal - Huszonkilencedik fejezet - Menedék
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Szept. 22, 2013 8:23 am

Szégyen vagy nem, én már megint megkönnyeztem Loreet.
Imádtam azt a rész amikor Loki aggódott Loree-ért és megvédte őt Siftől. Ez azért
sokmindent megmutat róla, akkor is ha szívtelenséget színlel.
Alig várom az új részt *-*
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Szept. 22, 2013 5:47 am

Oh ismét nagyon szomorú fejezet volt! :bőg:  Remélem Loree nem adja fel, Loki pedig "észhez tér", annyira megérdemlik mindketten a boldogságot!

Hatalmas gratula és sok sikert a folytatáshoz!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Szept. 21, 2013 8:56 pm

Nagyon ügyesen nyomorgatod a lelkemet a sztorival, mindig azt várom, mikor jön már a végleges megoldás, azt nem.. :rip:  Imádom a történetet továbbra is, Sif és Loree összezördülése.. az egyik kedvenc jelenetemmé nőtte ki magát a történetben :pompom: 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Szept. 20, 2013 9:35 pm

Íme a folytatás...ez is papírzsepi-gyanús, úgyhogy tankoljatok be belőle...:bőg: 

Őrangyal - Huszonnyolcadik fejezet - Remény nélkül
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyKedd Szept. 17, 2013 8:18 am

Köszi csajok a kedves kommenteket, örülök, hogy tetszik nektek a sztori és Loki ábrázolása...:heart1: 
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
GwenPage
V. Henrik Királynéja
V. Henrik Királynéja
GwenPage


Hozzászólások száma : 287
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 26
Tartózkodási hely : Nicholls kapitány karjaiban

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyKedd Szept. 17, 2013 1:04 am

Megint csak fantasztikuuuus fejezetet kaptunk!! :1010:  Viszont nagyon szomorú volt.. nagyszerűen megtartottad Loki jellemét amit nagyra értékelek! :pompom: 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Szept. 15, 2013 12:42 am

Köszi zsepis figyelmeztést Lulu, nekem szükségem volt rá, megrázzó fejezet volt, megpróbálok értelmes komit írni! Nos igen tudtam, hogy Loki nem fog szerelmet vallani Loree, sejtettem hogy így fog reagálni! Ahogy Betty is írta nagyon is jellemző ez lépés Loki részéről, engem is kirázott tőle a hideg!
Azt hiszem most nagy részben Loree lelki erején múlnak a dolgok, rengeteg türelemre, határozotságra,kitartásra és LELKI ERŐRE lesz szüksége!

Valóban nagyon szomorú rész volt ez, de ugyanakkor ismét fantasztikus!

Izgatottan várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Szept. 14, 2013 4:35 am

LuluDarling írta:
Csajok, papírzsepiket tessenek előkészíteni!
Basszusguba, Lulu, a végén már folytak a könnyeim. Loki ilyen szintű hidegsége nagyon megrázott, holott fel voltam ilyesmire készülve, tudtam hogy nem vall örök szerelmet Loree-nak vagy ilyesmi, de ez a nyers elutasítás...annyira Lokira jellemző volt hogy még most is ráz a hideg. Szegény Loree remélem lelkileg erős marad. :(
Jó fejezet volt, köszi Lulu! ♥.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Szept. 13, 2013 9:11 pm

Csajok, papírzsepiket tessenek előkészíteni!

Őrangyal - Huszonhetedik fejezet - Maradj Velem
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
♥ Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Média :: FanArt-
Ugrás: