United Hungarian Hiddlestoners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Hungarian Hiddlestoners

Tom Hiddleston rajongói, Hiddlestonerek egyesüljetek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 ♥ Fanfricik ♥

Go down 
+2
Bettyke94
LuluDarling
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Boszorka666
Loki Katonája
Loki Katonája
Boszorka666


Hozzászólások száma : 360
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 33

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Szept. 07, 2013 11:20 pm

Ismét elképesztően jó fejezetet írtál Lulu! Imádom Frigga-t, nagyon tetszet az a rész, hogy mesélt Lokival való kapcsolatáról, érződik hogy mennyire szereti a fiát. Igazán klassz hogy Loree "kiönthette a szívét " Frigga-nak, és hogy Frigga támogatja őt!

Gratula és sok sikert a folytatáshoz!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Szept. 07, 2013 7:46 am

Bettyke94 írta:
Nagyon tetszett a fejezet, Frigga melegszívűsége teljesen elvarázsolt. Loree végre valakinek őszintén kiönthette a szívét, és Frigga remekül támogatja a lányt. Őszintén remélem hogy Loree megpróbál majd beszélni a kis hisztis Asgardi fejével. :)
Az egyetlen ami picit bántott hogy én a filmben megkedveltem Sif Úrnőt, és itt egy picit negatívan volt beállítva, de az érzései azért Lokival kapcsolatban érthetők...
Várom nagyon az új fejezetet ;)  
Nos, sajnos a friciben a Loki-Sif közötti örök ellentét miatt sajnos mindig is lesz feszültség Sif és Loree között is, hiszen Sif mindenkit utál, aki jóban van Lokival, aki pedig ugye ártani akart Thornak...szóval...itt be is zárult a kör. :vigyori: Ez persze nem jelenti azt, hogy Sif negatív, csak hogy - érthető módon - nem tud már bízni Lokiban, Loree pedig gyanakvással tölti el.
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Szept. 07, 2013 7:33 am

Nagyon tetszett a fejezet, Frigga melegszívűsége teljesen elvarázsolt. Loree végre valakinek őszintén kiönthette a szívét, és Frigga remekül támogatja a lányt. Őszintén remélem hogy Loree megpróbál majd beszélni a kis hisztis Asgardi fejével. :)
Az egyetlen ami picit bántott hogy én a filmben megkedveltem Sif Úrnőt, és itt egy picit negatívan volt beállítva, de az érzései azért Lokival kapcsolatban érthetők...
Várom nagyon az új fejezetet ;)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyPént. Szept. 06, 2013 10:16 pm

Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Bettyke94
Loki Katonája
Loki Katonája
Bettyke94


Hozzászólások száma : 427
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 31.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Szept. 01, 2013 8:19 am

Fantasztikus lett az új fejezet, el sem tudom mondani hogy mennyire tetszett! Az Őrangyal Asgardban. Érdekes fordulat. Nagyon tetszett ahogyan bemutattad Asgardot és Loree kettős érzelmeit az utazással kapcsolatban. Loki pedig..hát tőle nem is vártunk mást, gondoltam hogy nem ugrik örömében Loree nyakába, de hát ki tudja mi minden történhet még Asgardban. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
♥ HIDDLESTONER ♥
♥ HIDDLESTONER ♥
LuluDarling


Hozzászólások száma : 605
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 30.
Age : 42

♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Szept. 01, 2013 7:53 am

Nem tagadom: A szívem csücske...akkor most belinkelném az én irományomat, az Őrangyalt, amelyhez hetente teszek fel új fejezeteket. Köszönöm minden olvasómnak a kitartó érdeklődést és figyelmet! :heart1: 

Őrangyal - Lulu Fanfictionja
Vissza az elejére Go down
https://hiddlestonershungary.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Fanfricik ♥   ♥ Fanfricik ♥ - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
♥ Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
United Hungarian Hiddlestoners :: Média :: FanArt-
Ugrás: